TRAŽIM GITARISTU ZA POVREMENE SVIRKE PO BIRCEVIMA, ZAGREB

Oglasi za ponudu i potražnju glazbenika, svirača, bendova i drugih članova i izvođača u glazbi

Moderatori/ce: karrde, Idol, rat in a cage

TRAŽIM GITARISTU ZA POVREMENE SVIRKE PO BIRCEVIMA, ZAGREB

PostPostao/la cupkaaa » 19 sij 2013, 03:51

bOK!

imam 25 godina, jako volim pjevati, i ne sviđa mi se plaća koju imam, pa tražim nekoga tko bi me pratio na gitari/ necem za svirke u bircevima.. :smt035 ako taj netko i pjeva, jos bolje-za neku tercu :smt026 spoj gušta i poneke pare/pive.. pjevala bi svasta nesto.. blues, pop-indie-rock, soul.. nesto ala Paolo Nutini.. ili od starih Etta James.. ali u biti razne zanrove, samo nek je pjesma dobra.. :hough:

evo cisto da otprilike cujete, sa blues festivala 2010. u Mocvari.. doduse bilo je pol3ujutro pa pliz ignorirajte greske :cheerleader:

http://www.youtube.com/watch?v=sEwS0NPYyhk

pozz :smt006 :D
mozete mi odg i na mail, cupkaaa@gmail.com
Lucija :fulir
cupkaaa
Publika

Re: TRAŽIM GITARISTU ZA POVREMENE SVIRKE PO BIRCEVIMA, ZAGRE

PostPostao/la Idol » 19 sij 2013, 15:08

nadam se da ces pronaci nekog adekvatnog i da razvalite svirke. a kad startate, molim, javi ovdje gdje i kada svirate pa da vam se odmah proširi krug publike :D
:sob: Bolje jedno vruće pivo nego četiri 'ladna :sob:
Idol
Music Master

PostPostao/la cupka » 21 sij 2013, 11:27

Hvala, i ja se nadam.. jos samo da se taj netko pojavi :-) (to sam ja, cupkaaa, ali sa novim imenom jer sam zaboravila password a admin mi ne odgovara :(
cupka
Publika

PostPostao/la pink » 29 tra 2013, 22:16

ej.. nznm jesi već našla nekog gitaristu/icu za svirke, ali ako nisi ja se javljam.. iskreno nisam nekaj aktivna u nekakvim gažama i nemem nikakvih linkova za pokazat ti,ali išla sam 2 godine u rock akademiju i trenutno sviram sebi za dušu doma :smt035 pa bi to malo pomaknula od doma i svirala s nekim,pa ako si zainteresirana javi se :D
pink
Publika

Natrag na Potraga za glazbenicima i suradnicima

Na mreži

Trenutno korisnika/ca: Yahoo [Bot] i 1 gost.