Prijevozi na sve koncerte!

Oglasi za oglašavanje potražnje i ponude svih vrsta instrumenata, glazbene i audio opreme, pojačala, kablova, kolekcionarstvo te iznajmljivanje i potraga za studijima i prostorijama za probe.

Moderatori/ce: karrde, Idol, rat in a cage

Prijevozi na sve koncerte!

PostPostao/la Investigo koncerti » 06 lip 2012, 23:34

Organiziramo prijevoz na sve veće koncerte u Hrvatskoj u inozemstvu:
Za koncerte u Hrvatskoj polasci iz svih većih gradova HR (Dalmacija, Slavonija, Istra, sj. Hrvatska)

Bruce Springsteen
11.06.2012. Trst http://www.svikoncerti.eu/koncerti/italija/bruce-springsteen.html
12.07.2012. Beč http://www.svikoncerti.eu/koncerti/austrija/bruce-springsteen.html
Red Summer Festival 24.06.2012. Ljubljana http://www.svikoncerti.eu/koncerti/slovenija/red-summer-party.html
Sting 27.06.2012. Zagreb http://www.svikoncerti.eu/koncerti/hrvatska/sting.html
Ozzy Osbourne 28.06.2012. Beograd http://www.svikoncerti.eu/koncerti/srbija/ozzy-osbourne-friends.html
Faith No More 29.06.2012. Beograd http://www.svikoncerti.eu/koncerti/srbija/faith-no-more-beograd.html
Guns N Roses
29.06.2012. Graz http://www.svikoncerti.eu/koncerti/austrija/guns-n-roses-the-cult.html
17.07.2012. Split http://www.svikoncerti.eu/koncerti/hrvatska/guns-n-roses-split.html
Bryan Adams
05.07.2012. Beč http://www.svikoncerti.eu/koncerti/austrija/bryan-adams.html
30.07.2012. Zadar http://www.svikoncerti.eu/koncerti/hrvatska/bryan-adams-zadar.html
Alanis Morissette 13.07.2012. Beč http://www.svikoncerti.eu/koncerti/austrija/alanis-morissette.html
Madonna 29.07.2012. Beč http://www.svikoncerti.eu/koncerti/austrija/madonna-bec.html
Foo Fighters 13.08.2012. Codroipo http://www.svikoncerti.eu/koncerti/italija/foo-fighters.html
Tom Jones 14.08.2012. Pula http://www.svikoncerti.eu/koncerti/hrvatska/tom-jones-pula.html
Lady Gaga 18.08.2012. Beč http://www.svikoncerti.eu/koncerti/austrija/lady-gaga.html
Red Hot Chili Peppers 29.08.2012. Zagreb (HOT PIT ulaznice!!!) http://www.svikoncerti.eu/koncerti/hrvatska/red-hot-chili-peppers.html
Foam Fest Beograd 01.09.2012. Beograd http://www.svikoncerti.eu/koncerti/srbija/foam-fest-beograd.html
Green Day 02.09.2012. Bologna http://www.svikoncerti.eu/koncerti/italija/green-day.html
George Michael 06.09.2012. Beč http://www.svikoncerti.eu/koncerti/austrija/george-michael.html
Lake Fest 08.09.2012. Graz http://www.svikoncerti.eu/koncerti/austrija/lake-fest.html
Coldplay 12.09.2012. München http://www.svikoncerti.eu/koncerti/njemacka/coldplay.html
Il Divo 17.09.2012. Zagreb http://www.svikoncerti.eu/koncerti/hrvatska/il-divo-zagreb.html
Nickelback 26.09.2012. München http://www.svikoncerti.eu/koncerti/njemacka/nickelback.html
Jennifer Lopez 11.10.2012. Bologna http://www.svikoncerti.eu/koncerti/italija/jennifer-lopez-bologna.html
Muse 19.11. Beč http://www.svikoncerti.eu/koncerti/austrija/muse-bec.html
Muse 20.11. Budimpešta http://www.svikoncerti.eu/koncerti/madarska/muse-budimpesta.html
Jennifer Lopez & Enrique Iglesias 20.11. Beograd http://www.svikoncerti.eu/koncerti/srbija/jennifer-lopez-enrique-iglesias.html
The Black Keys 04.12.2012. München http://www.svikoncerti.eu/koncerti/njemacka/the-black-keys-munchen.html
Marilyn Manson & Rob Zombie 08.12.2012. Beč http://www.svikoncerti.eu/koncerti/austrija/marilyn-manson-rob-zombie-bec.html
Motörhead 10.12. Ljubljana http://www.svikoncerti.eu/koncerti/slovenija/motorhead.html

PRIJEVOZI NA KONCERTE 2013.
Justin Bieber 23.03. Bologna http://www.svikoncerti.eu/koncerti/italija/justin-bieber-bologna.html
Justin Bieber 30.03. Beč http://www.svikoncerti.eu/koncerti/austrija/justin-bieber-bec.html
Mark Knopfler 05.05. Zagreb http://www.svikoncerti.eu/koncerti/hrvatska/mark-knopfler-zagreb.html
Pink 09.05. Beč http://www.svikoncerti.eu/koncerti/austrija/pink-bec.html
Andre Rieu 18.05. Beč http://www.svikoncerti.eu/koncerti/austrija/andre-rieu-bec.html

Najavljene turneje 2013.
Robbie Willams
Rolling Stones
AC/DC

rezervacije i informacije na info@svikoncerti.eu ili 098 954 5632 (od 09.00h do 17.00h)
prijevoz na koncerte, putovanje na koncert, ulaznice
http://www.svikoncerti.eu
Najveća ponuda prijevoza na koncerte!
Investigo koncerti
Publika
 
Postovi: 2
Pridružen/a: 22 svi 2012, 17:32

Natrag na Glazbena oprema, instrumenti, prostorije, hi-fi, kolekcionarstvo

Na mreži

Trenutno korisnika/ca: Google [Bot] i 1 gost.

cron